Czego można dowiedzieć się o własnej planecie

Osoby, które chciałyby poznać odpowiedź na tego typu pytanie powinny wiedzieć, że można ją zdobyć na lekcjach geografii. Jeden z najbardziej ciekawych przedmiotów, który pokazuje świat bliski i dalszy. Może nie każdy będzie miał okazję do tego, aby odbywać niesamowite podróże na krańce świata, ale chociaż dzięki geografii może dowiedzieć się wielu istotnych informacji na temat takich właśnie miejsc. Tym bardziej, że każdy podręcznik do geografii klasa 7 (kup już dziś, szybka wysyłka!) zawiera tyle ciekawych zdjęć, które po prostu rozpalają wyobraźnię. Tak, bowiem uczniowie mogą mieć do czynienia z różnymi podręcznikami na poziomie klasy siódmej.

Planeta Nowa. Podręcznik do geografii dla klasy 7 szkoły podstawowej

Czy można coś zarzucić podręcznikowi, który został stworzony przez prawdziwych specjalistów? Wystarczy bowiem powiedzieć, że Roman Malarz to geograf i geomorfolog. Z kolei Mariusz Szubert to profesor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Na samym końcu jest Tomasz Rachwał (ale nie jest najgorszy) – geograf ekonomiczny i adiunkt na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wybitni specjaliści, którzy dołożyli wszelkich starań, aby nie tylko pisać, ale również pokazywać piękne miejsca, a także ważne zjawiska, jakie zachodzą na planecie Ziemia. Ogrom wiedzy, który przekazywany jest w najbardziej z przystępnych sposobów. Uczniowie nie powinni mieć problemu z jej opanowaniem.

Planeta Nowa. Zeszyt ćwiczeń do geografii dla klasy 7 szkoły podstawowej

Materiał uzupełniający do podręcznika. W środku znaleźć można “Samouczki”, jakie pomagają wykształcić u młodego człowieka pewne zdolności geograficzne.Takie, które przydadzą się na lekcjach, jak również w dorosłym życiu. “Sprawdź, czy potrafisz” to właśnie ten element, który jak sama nazwa wskazuje, pomaga sprawdzić, czy ktoś opanował wiedzę, odpowiadającej danemu rozdziałowi w podręczniku. Autorami tej publikacji są: Justyna Knopik, Kamila Skomorko, Maria Kucharska, Ryszard Przybył oraz Alina Witek-Nowakowska.